Akcie

Čoskoro sa s Vami stretneme na tohtoročnej Koštúfke po račanských pivnicách 2024. Na 2,5 km okruhu sa vám v 12 pivniciach predstaví 19 račanských vináriek a vinárov. Náš opäť nájdete v historickej pivnici Nemeckého kultúrneho domu.

aj tento rok Vás radi privítame v predvianočnej nálade na adventnej verzii Koštúfky po račanských pivnicách. Začiatkom decembra pre Vás račanskí vinári a vinohradníci opäť otvoria svoje pivnice a ponúknu Vám svoje vína.

Viac informácií o podujatí, rovnako ako o možnosti kúpy lístkov nájdete na stránke Malokarpatskej vínnej cesty:

Náš tohtoročný VineyArt bude zároveň aj našou poslednou letnou akciou. Pozývame vás preto prísť si vychutnať naše víno na mieste jeho zrodu vo vinohrade Fixel (Ulica Pri Kolíske, Bratislava-Rača) a vychutnať si umenie v prírode.

Milé priateľky a priatelia,radi by sme Vás pozvali na večer 25.3. na degustáciu našich vín do podniku U Medveďa v OC Monar v Chorvátskom Grobe, časti Čierna Voda.

Až 25 račianskych vinárov na 3,5 km trase. Tohtoročná Koštúfka sa krásne rozrástla a my sme opäť jej súčasťou. Nájdete nás v piatok 31.3. 16:00-22:00 a v sobotu 14:00-22:00 v pivnici Nemeckého kultúrneho domu na ul. Barónka č. 3.

Tento piatok (15:00-22:00) a sobotu (13:00-22:00) Vás radi privítame na Adventnej koštúfke po račanských pivnicách. Dokopy sa na nej zúčastní 14 račanských vinárov a vinohradníkov vo svojich pivničných priestoroch.Nás nájdete už tradične v historickej pivnici Nemeckého kultúrneho domu.

v stredu 23.11. o 19:30 sa s vami opäť po roku stretneme v pezinskej Radnici na ulici Milana Rastislava Štefánika 1 v rámci série Večery s vínom.

Milé priateľky a priatelia, dnes a zajtra nás v rámci Dňa otvorených pivníc Malokarpatskej vínnej cesty po niekoľkoročnej prestávke opäť môžete nájsť v pivnici Nemeckého kultúrneho domu v Rači. Z pôvodných priestorov pod Obecným domom na Námestí Andreja Hlinku sme sa presunuli do týchto priestorov.

Milé priateľky a priatelia,
radi vás privítame na jesennej degustácií našich vín historickej pivnici Nemeckého kultúrneho domu v Rači v sobotu 29.10. o 16:30. Degustácia bude vedená bilingválne (SK+EN), zahraniční hostia sú preto vítaní.
Rezervácie sú možné cez mail:
vino.lednar@gmail.com
alebo tel. číslo:
+421 911 055 958
Cena: 15 EUR / osoba