en-us-Lednárovský VineyArt

08/20/2021

Toto leto sme dostali nápad spojiť umenie, prírodu a víno a dopriať vám tak zážitok, ktorý poteší vaše zmysly i dušu. Spojením vernisáže výtvarných diel, živej hudby a nášho vína vo vinohrade Fixel (ulica Pri Kolíske) tak vznikla séria podujatí Lednárovský VineyArt. Prvé z nich sa uskutoční v sobotu 21.8. medzi 15:00-21:00, vystavovať svoje diela bude u nás Mgr. art. Jana Čepa a hrať bude K&J Acoustic Duo.

O týždeň, v sobotu 28.8. 15:00-21:00 zas svoje grafiky, ilustrácie a maľby predstaví, maliarka, grafička a ilustrátorka Veronika Pažická a hrať bude akustické duo z kapely Blue Zodiac. Pozvánky na každé z týchto podujatí sú jedinečné, keďže ich vytvorili samotné vystavujúce umelkyne. Rozdielnosť a kontrast štýlov zároveň odzrkadľuje myšlienku žánrovej pestrosti tohto podujatia.

Pokiaľ náhodou nestíhate ani jedno z týchto podujatí, máme pre vás dobrú správu. V stredu 25.8. vo večerných hodinách budeme mať v Račianskej vinotéke našu prvú tohtoročnú degustáciu (lístky na predaj vo vinotéke).