Hviezdoslav na víne 28. 11. 2020

22.11.2020

V sobotu 28.11. od 13:00 do 19:00 Vám na Hviezdoslavovej ulici 29 v Chorvátskom Grobe- Čiernej Vode ponúkneme niektoré z našich vín, ako napríklad Veltlínske zelené, Frankovku modrú, Kapurkovú či novošľachtenec Hron. Prvý raz tento rok ponúkneme aj naše mladé vína, varené víno a bude aj čosi na záhryz.

Vzhľadom na súčasnú situáciu Vás prosíme, aby ste prišli v rúškach a nie vo veľkých skupinách. Aj keď hodnota nášho vína rovnako ako aj vinárska kultúra vyžadujú používanie sklenených vínnych pohárov, momentálne máme povolené nalievať len do plastových pohárov, pokojne si ale prineste vlastné sklenené poháre. Rovnako ak uprednostníte vlastné keramické poháre pred papierovými na varené vínko, radi Vás s nimi privítame.

Vzhľadom na zrušenie pravidelných veľkých akcií, na ktorých sa každoročne zúčastňujeme, je toto jedna z mála možností, ako sa dostať priamo k Vám a dať Vám možnosť ochutnať naše vína. Viac než inokedy je totiž čas podporiť domáce slovenské vína zo slovenských viníc. Tešíme sa na Vás, ak sa u nás zastavíte túto sobotu pri Vašej poobedňajšej prechádzke.

Novošľachtenec Hron vo vinohrade Ruža